A gdyby tak inaczej

Rodzice przed dniem dziecka starają się wysondować co ich pociechę ucieszyłoby najbardziej, z reguły myślimy wtedy o zabawkach ale może warto pójść w innym kierunku. Być może ciekawą alternatywą okazało by się łóżko dziecięce w kształcie samochodu. Takie łóżko może służyć zarówno jako miejsce do spania jak również niestandardowa zabawka, która w dowolnym momencie może stać się wygodnym łóżkiem.

Szukając tego typu rozwiązań znajdziemy głównie propozycje skierowane do chłopców, ponieważ w ofercie sklepów znajdziemy głównie pojazdy takie jak samochody wyścigowe, wozy strażackie czy radiowozy policyjne, choć znaleźć można również łóżka w kształcie lokomotywy czy karocy dla dziewczynek.

Oto kilka interesujących propozycji.

Łóżko straż pożarna z wygodnym materacem do spania w ładnym czerwonym kolorze. Super sprawa dla chłopca, który marzy o zostaniu strażakiem.

łóżko wóz strażacki

Można również znaleźć wersję piętrową tego łóżka która prezentuje się równie dobrze.

łóżko piętrowe straż

Ciekawą opcją są wszelkie samochody wyścigowe, które są bohaterami popularnej serii Auta, wśród których pojawia się między innymi słynny Mc Quin lub Viper widoczny poniżej.

łóżko auto

Jeżeli komuś spodobała się taka koncepcja prezentu na dzień dziecka to zapraszamy do sprawdzenia oferty jaką znalazłam na stronie https://artbo.pl/lozka-samochody.html

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *